EST
ENG
...nii, nüüd on need siis lõpuks kohal ... kaua oodatud, palju küsitud ja igatsetud UUED Wild&Mild küünelakid. Aga asja juurde –
mille poolest on need uued siis etemad vanadest või misiganes teistest lakkidest?

Värvivalik
Hetkel valikus olevatest 96 toonist leiavad endale nii „wildid“ kui ka „mildid“... ja kindlasti rohem, kui ühe tooni. Värvitoonid on puhtad ja kirkad, alates silmipimestavast neoonroosast ja trendikast rohelisest, kuni pehmete ja kreemjate pastelltoonideni. Ja kui aus olla, siis lubame, et see on alles algus, peatselt lisanduvad valikusse järgmised 15 tooni ning aasta teisel poolel lisaks veel 15 tooni. Nii, et Wild&Mild lakkide riiuli juurde on ikka ja alati põhjust tagasi tulla.
Oleme päris kindlad, et enamusel konkurentidest sellist valikut pakkuda ei ole – aga see ongi ju see, mida sa tahaksid – olla isikupärane ja kordumatu. Usume, et Wild&Mildi abiga on see sul nüüd lihtsam!

Kvaliteet
Uute lakkide kvaliteet on eelmise põlvkonnaga võrreldes pikk samm edasi. Veendud selles kindlasti ka ise, kui oled proovinud – suurpärane katvus ja pikaajaline püsivus küünel, kõrgläige ja kiire kuivamine, on vaid mõned uut kvaliteeti iseloomustavad.
Uus lakk sisaldab ka koostisaineid, mis aitavad ära hoida UV kiirte mõjul toimuvat värvide tuhmumist ja kollakamaks muutumist. Uute lakkide koostis ei sisalda erinevalt paljudest konkurentidest formaldehüüdi, mis võib teatud juhtudel olla allergia põhjuseks.

Mis maksab?
Wild&Mild toodete hinnakujundusel oleme pidanud oluliseks, et meie toodete kasutamist võiksid endale lubada kõik. Ole sa kooliskäija, äridaam või pensionär, lubame sulle, et Wild&Mild tooteid ostes oled saanud samaväärse toote, mille eest nii mõnigi konkurent küsib 5 korda kõrgemat hinda. Kui kuuled, et kõik on nii kalliks länud ja hinnad muudkui tõusevad, siis mõtle sellele, et on asju, mis selles muutuvas maailmas on endiselt head ja soodsad.

Kust saab?
Wild&Mild uusi lakke võid leida Prisma, suuremate Selverite ja Rimide ning Maximate sortimendist. Juhul, kui sinu kodupoes veel neid ei müüda, siis tasuks ostusoov kindlasti kaupmehele edasi anda ja paluda tal meiega kontakti võtta. Peatselt avame ka Wild&Mild internetipoe, kus kogu valik täies ulatuses saadaval!

Küünedisaini konkurss!
Valisid endale meelepärase tooni välja? Küüned lakitud? Proovi ka teisi Wild&Mild tooteid, näiteks küünekaunistusi ja osale Wild&Mild küünedisaini võistlusel. Parimatele töödele auhinnaks korralik komplekt Wild&Mild uusi lakke! Vaata siit!