EST
ENG
Wild&Mild Matte

Iga tõelise küünehullu "MUST HAVE"!!

Kui oled tüdinenud tavalisest läikega lakist ning ei talu enam absoluutselt ühtegi glamuurselt säravat glitterlakki, siis on aeg proovida uut ja ülimalt võimast Wild & MILD Matte küünelakki. Kollektsioonist leiad 8 erinevat värvitooni - nii täiesti pööraseid neoontoone, kui rahulikke roosasid. Loomulikult ei puudu ka klassikalised toonid - must, valge, punane!

Kui lakituna oleme seni harjunud ette kujutama läikiva pinnaga küüsi, siis mõnikord tunneme vajadust millegi erilisema, võimsama ja hullumeelsema järele. Wild&Mild Matte küünelakk on uus, põnev ning hoopis isemoodi. Kannad lihtsalt endale sobivas värvitoonis laki peale ning kuivades muutub lakk täiesti matiks. Ei mingit läiget, ei mingit eraldi pealislakki ega mitte mingit blingi! Lihtsalt matt! Cool!

Tegelikult ei keela keegi ka mõtlemast veidikene väljaspool kasti... Proovi ka kombineerida läikivat ja matti tooni! Klassikalise Prantsuse maniküüri saad muuta Wild&Mild Matte küünelakkidega uuenduslikuks ning kindlasti pilkupüüdvaks. Toimi näiteks nii: kata küüs  täies ulatuses Wild&Mild Matte lakiga ning peale kuivamist värvi küüneots läbipaistva pealislakiga lihtsalt ära. Nii saadki oma küüntele hoopis isemoodi väljanägemise!

Jaga oma tulemust ka meiega ning saada oma küüntest pilt meie disainikonkursile. Kindlasti ära unusta - iga kuu saab kõige ägedama disaini autor kingituseks 15 (viisteist!!!) pudelit küünelakke! Tasub ju vaeva näha...või mis? Pilte oma konkurentide küüntest vaata aga siit.

Lõbusat katsetamist!